Ремонт квартир

Впродовж більше ніж десять років наша компанія ПП “ВІДКОС” працює в галузі будівництва. Нашими основними напрямками роботи є будівництво та ремонтом будинків, ремонтом квартир, будівництво саун і лазень тощо.

Ремонт квартирКомпанія має досвід ремонтів будь-якої складності. Ви можете довірити нам як косметичний, так й капітальний ремонт. ПП “ВІДКОС” допоможе вам створити проект євроремонту квартири, що створюється на підставі Ваших побажань та нашого досвіду, дизайнерів та майстрів. Ми виконуємо якісний євроремонт за доступною ціною.

У житті кожної людини відбуваються кардинальні зміни в кращу сторону. Не варто обходити стороною кращі зміни і в своїх оселях. А для цього потрібен капітальний ремонт квартири, заміського будинку чи офісу. Це не буде для вас проблемним питанням, якщо Ви звернетеся до нас.

Ремонт квартирЩоб відновити вигляд вашої квартири, ми проведемо косметичний ремонт квартири або будинку в Києві та Київській області. Косметичний ремонт не вимагає кардинального перепланування приміщень на відміну від євроремонту. Ця відмінність позначається на обсязі робіт і матеріалах. Метою проведеного косметичного ремонту є покращення інтер’єру, не витрачаючи на це великих сум грошей.

Послуги відповідальної ремонтної компанії, що надійної і добре зарекомендувала себе впродовж більше ніж десятка років – це запорука якісного капітального ремонту будинку, квартири або офісу. При цьому ви укладаєте чітку, юридично коректну угоду на ремонт у квартири, що гарантує вам надійність та якість проведеного ремонту, а також у найкоротші терміни розрахунку кошторису на ремонт. Ви зможете повністю контролювати процес виконання роботи по наданих систематичних звітах про хід робіт, закупівлю необхідних будматеріалів тощо. Ми завжди готові надати вам широкий спектр послуг і високий рівень якості і надійності.

Ремонт квартирЯкщо ви вирішили зробити комплексний ремонт у квартирі, офісі або ремонт будинку в Києві або області і хотіли б не витрачати час на купівлю окремих матеріалів та хотіли б мати змогу контролювати кожного робітника – ПП “ВІДКОС” саме те, що вам потрібно. У визначенні точної вартості ремонту вам допоможуть наші фахівці, які безкоштовно зроблять точні виміри, визначить необхідні матеріали та їх кількість, трудомісткість ремонту, з урахуванням стану приміщення.

 

Ремонт квартир